Vamzdynų valymas ir atkimšimas

Paslaugų kainos

           Laikas ir darbų kaina, norint pasiekti norimą rezultatą, gali skirtis, priklausomai nuo vietos, kurioje reikia išvalyti vamzdyną nuo susikaupusių nešvarumų ir susidariusių kamščių. Paslaugų kaina įprastai priklauso nuo to, kokią įrangą konkrečioje situacijoje reikia naudoti, bei susidarančias įrangos eksploatacijos ir darbo laiko sąnaudas.  Kasdien susiduriame su panašiomis problemomis ir labai skirtingais problemos sprendimo būdais. Kartais užtenka tik pakeisti sifoną į kitokios konstrukcijos ir pamiršti problemą visiems laikams, o kartais valyti 5,10 ar daugiau metrų popieriumi, riebalais, plaukais ar šlapiomis sintetinėmis servetėlėmis užteršto vamzdyno. 

Butas

vamzdynų valymas, kanalizacijos atkimšimas bute nuo 50€*

Namas

vamzdynų valymas, kanalizacijos atkimšimas name nuo 70€*

Industrija

vamzdynų valymas, kanalizacijos atkimšimas -  administraciniai pastatai, kavinės, riebalų gaudyklės, drenažai, lietaus latakai ir kita nuo 80€*

*užsikimšusio Tualeto atkimšimas nuo 80. Orientacinės kainos nuo nurodytos paslaugos kainos Kauno mieste. Kauno rajone skaičiuojame +20€ už atvykimą.  *Iškvietimas vakare ar savaitgalį +30€ prie nurodytos kainos. *Atvykimo kainą į tolimesnius miestus, miestelius ir gyvenvietes skaičiuojame pagal kilometrus ir kelionės laiką, tiksliname telefonu.