Sifono pasirinkimas: kaip išsirinkti tinkamą?

Jeigu jums iškyla klausimas, kokį sifoną praustuvui, plautuvei, voniai, ar bide pasirinkti, mes galime patarti!

Kaip pasirinkti sifoną skirtą virtuvės plautuvei?

Kaip pasirinkti sifoną skirtą praustuvui?

Kaip pasirinkti sifoną skirtą voniai?

Kokį sifoną rinktis dušo zonai?

Kaip žinia, ne visada įvairius prietaisus namuose montuoja savo srities profesionalai. Būna, kad įvairius prietaisus ar įrangą montuojame patys, pažįstami, draugai, kolegos. Montavimo medžiagos įsigyjamos iš didžiųjų prekybos centrų, kurių konsultantai tiesiog parenka tinkamus sriegius ar paprasčiausią montavimo variantą. Norint, kad buitinių nuotekų sistema funkcionuotų maksimaliai ilgai be nesklandumų, reikėtų pasirinkti tinkamus prietaisus. 

Kaip išsirinkti tinkamą sifoną? Galime rekomenduoti - rinkitės "laisvo pratekėjimo" sifonus. Paverstos S vamzdžio tipo sifonai gerokai rečiau užsikemša nuo riebalų, plaukų, muilo, dantų pastos ir kitų nešvarumų. Iš kasdieninės praktikos montavimo, remonto, aptarnavimo srityse apie laisvo pratekėjimo sifonus galėtume pasakyti taip: sumontavai ir pamiršai. Buteliniai sifonai yra linkę kaupti nuosėdas ant dugno, dėl kurių sutrinka pačio sifono darbas, pratekamumas, kemšasi vamzdynai. Skirtingai nei butelinio tipo sifonai (aptarnaujami su atsukamu dugno kamšteliu), laisvo pratekėjimo sifonai išsiplauna susikaupusius nešvarumus nuo vandens srauto ir juose įprastai nesusidaro kamščiai. Kiekviena situacija skirtinga, kartais nėra vietos kur sutalpinti sifoną prie "išvažiuojančios" šiukšliadėžės, stalčių ar kitų montavimo niuansų, tada belieka rinktis tai kas telpa. Mūsų rekomenduojami "Laisvo pratekėjimo sifonai" užima šiek tiek daugiau vietos, sudėtingiau juos sumontuoti patiems, tačiau kainuoja gerokai mažiau kasdieninio galvos skausmo valant, plaunant, atkemšant susidariusias nuosėdas ir riebalų, muilo ar kitokius kamščius. Tokios konstrukcijos sifonai užtikrina gerą vandens pratekamumą tiek per sifoną, tiek nuotekų vamzdynuose. Žemiau įkėlėme keletą vaizdinių pavyzdžių su sifonų tipais, kuriuos rekomenduotume montuoti praktiškai kiekvienoje plautuvėje ir praustuve, vonioje.

*Dėl dušo sifono/trapo pasirinkimo: jeigu pas jus yra įrengtos ar įsirenginėjate šildomas grindis, reikėtų rinktis "sauso" tipo sifonus, kurie nepraleis kvapų uždorio vandeniui išdžiūvus. Įprastai šie sifonai turi papildomas gumines ar plastikines sparnuotes, kurios užsidaro vandeniui nustojus tekėti, išgaravus ir nebepraleidžia kvapų iš vamzdynų atgal į patalpą.

Rekomenduojame

HL gamintojo vietą taupantis sifonas skirtas vonios praustuvams

Rekomenduojame 

Viega gamintojo sifonas

Kiti sprendimai

Wavin Hepvo sauso tipo sifonas, montuojamas horizontaliai, vertikaliai. Kvapus sulaiko guminė užsklanda. Montuojami specifinėse situacijose.